ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Зміївської міської ради LVIII сесія VIII скликання від 25.01.2024 № 3341-LVIII-VIII "Про затвердження Стратегії розвитку Зміївської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Зміївської територіальної громади на період до 2027 року"

З метою формування нового бачення сталого місцевого розвитку, підвищення конкурентоспроможності місцевої економіки, інвестиційної привабливості, якості життя у громаді через ефективне використання ресурсів та реалізацію узгоджених інтересів влади, громади та бізнесу, керуючись статтею 11-1 Закону України “Про засади державної регіональної політики”, пунктом 6 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо засад державної регіональної політики та політики відновлення регіонів і територій”, Законом України “Про стратегічну екологічну оцінку”, відповідно до пункту 2.12. Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення, затвердження, реалізації, проведення моніторингу та оцінювання реалізації стратегій розвитку територіальних громад, затверджених Наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 21 грудня 2022 року № 265, на підставі статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики (витяг з протоколу № 63 засідання постійної комісії від 25 січня 2024 року), Зміївська міська рада

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Стратегія розвитку Зміївської територіальної громади на період до 2027 року та План заходів з реалізації Стратегії розвитку Зміївської територіальної громади на період до 2027 року (далі – Стратегія та План) є документом державного планування місцевого рівня, та розроблена на основі аналізу ресурсів Зміївської міської територіальної громади, а також селищних та сільських рад, що увійшли в її склад, за попередні роки та визначає цілі та пріоритети соціально-економічного розвитку до 2027 року, а також заходи, спрямовані на забезпечення необхідних умов для планомірного і послідовного наближення рівня життя мешканців громади до європейських стандартів за рахунок збалансованого використання внутрішнього і зовнішнього потенціалу та збереження унікальних духовних і культурних традицій.

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки
проєкту Стратегії розвитку Зміївської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Зміївської територіальної громади на період до 2027 року
 
1. Замовник СЕО 
Замовником проєкту документу державного планування (далі — ДДП) є Зміївська міська рада Чугуївського району Харківської області. Юридична адреса: 63404, Харківської обл., Чугуївський район, м. Зміїв, вул. Адміністративна, 9. Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. (05747) 3-45-23.

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки
проєкту Стратегії розвитку Зміївської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Зміївської територіальної громади на період до 2027 року
 
Відповідно до частини 2 статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному веб-сайті Зміївської територіальної громади оприлюднено Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Зміївської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Зміївської міської територіальної громади на період до 2027 року (далі – Стратегія та План), які є документом державного планування місцевого рівня, та розроблена на основі аналізу ресурсів Зміївської територіальної громади, а також селищних та сільських рад, що увійшли в її склад, за попередні роки та визначає цілі та пріоритети соціально-економічного розвитку до 2027 року, а також заходи, спрямовані на забезпечення необхідних умов для планомірного і послідовного наближення рівня життя мешканців громади до європейських стандартів за рахунок збалансованого використання внутрішнього і зовнішнього потенціалу та збереження унікальних духовних і культурних традицій.

Сторінка 1 із 3

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.