ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Про затвердження Положення про порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі на території Зміївської територіальної громади

Завантажити проєкт рішення з додатками

про оприлюднення проєкту регуляторного акта — рішення Зміївської міської ради “Про затвердження Положення про порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі на території Зміївської територіальної громади”

Відповідно до статей 9, 13 Закону України “Про засади регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань, відділ земельних відносин та землевпорядкування Зміївської міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта - рішення Зміївської міської ради “Про затвердження Положення про порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі на території Зміївської територіальної громади”, а також аналізу регуляторного впливу вказаного проєкту акта.

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проєкту рішення виконавчого комітету Зміївської міської ради «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів для Комунального підприємства «Зміїв-сервіс» Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області»

Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів для Комунального підприємства «Зміїв-сервіс» Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області

Завантажити проєкт рішення з додатками

Сторінка 1 із 6

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.