ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

У зв’язку із російською збройною агресією велика кількість українців вимушені покинути місця свого постійного проживання.

Тому зараз вкрай актуальними є питання щодо соціальної інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у громаді.

Зміївською міською радою проводиться опитування, метою якого є дослідження основних проблем та потреб, які виникають у соціалізації та інтеграції ВПО у Зміївську територіальну громаду.

Опитування проводиться за напрямами:

Ти впевнений, що рішення у громаді приймають без твоєї участі?

Тоді запрошуємо на тренінг, де ти дізнаєшся, як зробити так, щоб громада і влада чули один одного і співпрацювали!

завантаження 14122023Урядом прийнято постанову, якою внесено зміни у порядок призначення виплат на проживання для ВПО. З 1 березня 2024 року виплати буде продовжено для більшості нинішніх отримувачів, які належать до найбільш вразливих категорій. 

На 6 місяців, автоматично, продовжуються виплати для ВПО, які не мають можливості працювати, а саме:
- для пенсіонерів, у яких станом на 1 січня 2024 року розмір пенсії не перевищує 9 444 грн.;
- для осіб з інвалідністю I чи II групи, дітей з інвалідністю віком до 18 років, тяжкохворих дітей;
- для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа віком до 23 років, а також батьків-вихователів і прийомних батьків.

20022024 1Ентеровірусна інфекція – це група гострих вірусних захворювань, які вражають дітей та дорослих. Характерною особливістю цих інфекцій є надмірне різноманіття клінічних форм – від безсимптомного перебігу чи незначної лихоманки до менінгоенцефаліту, міокардиту, тощо. Група ентеровірусів містить понад 100 небезпечних вірусів для людини, які поширені повсюдно.

Джерелом інфекції є хворий або носій вірусу, у якого симптоми захворювання відсутні. Передається ентеровірусна інфекція, як правило, фекально-оральним шляхом, через предмети побуту, забруднені руки, при недотриманні правил особистої гігієни, але не виключений і повітряно-крапельна передача, як при ГРВІ. 

Сторінка 1 із 209

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.