вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

завантаження 23112022В Україні започатковано просвітницьку кампанію за підтримки Координатора ОБСЄ з питань боротьби з торгівлею людьми в контексті попередження ризиків сексуальної та трудової експлуатації українських жінок та дітей з числа біженців у європейських країнах "Будьте в безпеці", яка містить інформацію про ризикиторгівлі людьми та ресурси для уникнення таких ризиків, включаючи інформацію про номери гарячих ліній та контакти агенцій, що допомагають постраждалим.

Діти Війни Плакат 22112022З метою сприяння розшуку дітей, які зникли безвісти, були незаконно переміщені або депортовані до російської федерації чи інших країн, в Україні проводиться інформаційна кампанія «ДІТИ ВІЙНИ» у тісній співпраці з проєктом Уряду Канади «Супровід урядових реформ в Україні (SURGE).

Матеріали про державний портал пошуку дітей «ДІТИ ВІЙНИ», серед яких макети зовнішньої реклами та відеоролики можна завантажити за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/13lHa1RgDDcvYzfI4mQNXRMxnpP6GsvfF?usp=share_link

.

завантаження 22112022 2Від самого початку заснування Дня Гідності та Свободи у 2014 році українці відзначають цю дату в умовах війни. Бойові дії йшли на сході, саме там українська армія захищала найвищі цінності, відстоювані на Майданах, саме там ризик втрати цих цінностей усвідомлювався з особливою гостротою. У лютому цього року полем битви за свободу нації та незалежність стала вся Україна. Повномасштабна агресія росії проти України перетворила нашу державу на своєрідний Майдан з його базовими принципами самоорганізації, консолідації, взаємодопомоги та безстрашності. Війна змусила нас активніше переосмислювати наше минуле, глибше відчувати й усвідомлювати важливість тих ціннісних орієнтирів, що їх чітко та відкрито задекларували Майдани.

Сторінка 1 із 104

© 2022. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.