Position: position5
Style: sp_xhtml outline
Position: position6
Style: sp_xhtml outline
Position: title
Style: sp_xhtml outline

 

Position: position1
Style: sp_xhtml outline

 

ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

Position: position2
Style: sp_xhtml outline
 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Position: left
Style: sp_xhtml outline

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Послуги служби зайнятості для внутрішньо переміщених осіб

завантаження 30042024 1З початку цього року послугами Харківської обласної служби зайнятості скористались 5495 внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО). За сприяння обласної служби зайнятості забезпечено зайнятість 1692 переселенцям. Про це розповів директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков.

«Переважно вимушені переселенці працевлаштовувались на підприємства оптової та роздрібної торгівлі, переробної промисловості, сільського господарства, публічного управління, охорони здоров’я, освіти, транспорту, - відзначає керівник обласного центру зайнятості. – У тому числі, підвищили свою конкурентоспроможність на ринку праці шляхом професійного навчання за сприяння служби зайнятості 168 ВПО».
Крім того, служба зайнятості реалізує активні програми, спрямовані на підтримку ВПО та сприяють їхньому працевлаштуванню. Це можливість відкрити або розширити власний бізнес за допомогою мікрогранту в рамках урядового проєкту «єРобота», право на отримання ваучера на навчання для підвищення кваліфікації чи здобуття нового фаху, а також участь у проєкті «Армія відновлення».
Від початку року у рамках  програми «Власна справа» щодо надання мікрогрантів на старт або розвиток власного бізнесу 14 ВПО отримали можливість започаткувати або розширити власне підприємництво. Кошти грантів будуть використані переселенцями на відкриття закладу швидкого харчування, кав’ярні-кондитерської, клінінгової компанії, студії манікюру, створення арт-студії, розширення діяльності швейного цеху та продуктових магазинів.  
Станом на 24 квітня 133 ВПО отримали ваучер на навчання та підвищили свою кваліфікацію за такими спеціальностями: «медицина», «медсестринство», «дошкільна освіта», «психологія», «фармація» та професіями: «кухар», «кондитер», «кравець», «швачка», «водій автотранспортних засобів», «тракторист-машиніст», «сапер (розмінування)» тощо. 
Щодо участі у «Армії відновлення», то з початку цього року здійснено 1280 направлень ВПО на суспільно корисні роботи. 
 
Для уточнення інформації звертайтесь до відділу організаційно-інформаційної роботи  Харківського обласного центру зайнятості за тел. (057) 765-30-81 або е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.