ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

БАЗОВИЙ КУРС САМОДОПОМОГИ ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ ГРОМАДЯН ТА ШУКАЧІВ РОБОТИ

завантаження 14092023 76В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка здійснюється за ініціативи Олени Зеленської, міжнародними експертами ITC - Israel Trauma Coalition та Громадською організацією «Безбар’єрність», фахівцями Зміївського управління Чугуївської філії Харківського обласного центру зайнятості щомісячно проводитимуться тренінги з основ психологічної підтримки для безробітних громадян та шукачів роботи.
Метою заходів – є ознайомлення з базовим курсом самодопомоги у кризових ситуаціях та Всеукраїнською програмою ментального здоров’я «Ти як?».
Тренінги включатимуть в себе вивчення основ саморегуляції, базових знань з надання психологічної допомоги, керування емоційним станом та рівнем стресу в умовах війни. 
Заходи проводитимуться за допомогою дистанційних технологій та безпосередньо в приміщенні центру зайнятості.
Отримати більш детальну інформацію щодо можливості участі в тренінгах можна за тел.: (057) 765 30 88 з понеділка по п’ятницю з 08-00 до 16-00.
 
         *Довідково
1. IsraelTraumaCoalition розвиває діяльність у партнерстві з понад 40 ізраїльськими організаціями зі сфери психічного здоров’я, залучаючи колективні знання, досвід та експертизу. З початку повномасштабного російського вторгнення IsraelTraumaCoalition провела тренінги для близько 3 тисяч українських фахівців, зокрема психологів, психіатрів і соціальних працівників. Організація активно співпрацює з державними структурами.
 2. Повномасштабне вторгнення рф в Україну створило безліч нових бар’єрів для всіх українців. І ці нові бар’єри не тільки стають на шляху до повноцінного життя, а й створюють перешкоди для реалізації потреб, які ще зовсім нещодавно здавалися базовими. Але незмінним залишилось одне – бажання підтримати і допомогти тим, хто цього потребує.
Під час війни та під час відновлення увага до психічного здоров’я громадян повинна бути на особливо високому рівні, оскільки саме рівень психічного здоров’я населення та превенція розладів психіки буде впливати на загальний стан здоров’я людей, економічне відновлення та добробут країни.

Ініціатива першої леді Олени Зеленської зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров’я має на меті створити власну, українську модель системи охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, яка збере найкращі світові й вітчизняні практики. Ще одна важлива мета – сформувати у українців звичку піклуватися про своє ментальне здоров’я, щоб знайти в собі приховане джерело сили у складні часи.

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.