ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Хочете знати правила ділового українського мовлення – пройдіть навчальний курс

images 23012023Наша мова – це візитка, яка дає уявлення про нашу освіту, статус, інтелектуальний рівень. Безглуздими помилками, неправильною вимовою слів ми можемо не тільки зіпсувати думку людини про себе, але і спотворити зміст інформації, яку хочемо донести.

З метою розширення можливостей працевлаштування та підвищення рівня володіння державною мовою Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проводить курси цільового призначення за напрямом: «Ділове українське мовлення як ефективний інструмент комунікації у професійній діяльності».
Долучитись до навчання можуть безробітні (за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття) та інші громадяни (за власний кошт або за кошти роботодавців чи інших організацій).
Освітня програма розроблена викладачами навчального закладу. Вона передбачає оволодіння слухачами курсу нормами сучасного українського правопису та мовного етикету в межах професійного спілкування на рівні знань та умінь.
Термін навчання – 24 години.
За більш детальною інформацією можна звертатися за тел.: (05747)34932.
© 2023. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.