ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку: м.Зміїв, вулиця 30 років Перемоги, будинок 16

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку: м.Зміїв, вулиця 30 років Перемоги, будинок 16

 

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку: м.Зміїв, вулиця 30 років Перемоги, будинок 16 б/н від 01.09.2017р.

 Порядок денний зборів

1. Обрання головуючого зборів.

2. Прийняття рішення щодо управління багатоквартирним будинком зборами співвласників з наданням можливості власникам самостійно обирати виконавців послуг.

3. Ініціювання списання з балансу КП "Зміїв-житло" багатоквартирного будинку, розташованого за адресою: м.Зміїв, вулиця 30 років Перемоги, будинок 16, мешканцям для його самостійного обслуговування.

4. Обрання уповноваженої особи співвласників для укладання, внесення змін та розірвання договорів з виконавцями послуг, здійснення контролю за їх виконанням та для подання протоколу на зберігання до виконавчого комітету Зміївської міської ради.

 

Прийняті рішення:

1.Головуючим зборів співвласників багатоквартирного будинку, розташованого за адресою: м.Зміїв,вулиця 30 років Перемоги, будинок 16, обрати Асєєва С.В.

2. Надати можливість власникам самостійно управляти багатоквартирним будинком зборами співвласників та самостійно обирати виконавців послуг.

3. Списати з балансу КП “Зміїв-житло” багатоквартирний будинок, розташований за адресою: м.Зміїв,вулиця 30 років Перемоги, будинок 16, мешканцям для самостійного обслуговування.

4. Обрати уповноваженою особою співвласників для укладання, внесення змін та розірвання договорів з виконавцями послуг, здійснення контролю за його виконанням та для подання протоколу на зберігання до виконавчого комітету Зміївської міської ради гр. Асєєва С.В.

 

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.