ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку: м.Зміїв, вулиця Пісчана, 18а

 

 

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку: м.Зміїв, вулиця Пісчана, будинок 18а від 09.05.2016

 Порядок денний зборів

1. Обрати головуючого зборів.

2. Про прийняття рішення щодо управління багатоквартирним будинком (з наданням можливості власникам самостійно обирати виконавців послуг).

3. Про списання з балансу КП "Зміїв-житло" багатоквартирного будинку, розташованого за адресою місто Зміїв, вулиця Пісчана, будинок 18а, та його передачу мешканцям для самостійного обслуговування.

4. Про обрання уповноваженої особи/осіб співвласників для підписання акту приймання-передачі багатоквартирного будинку та для подання протоколу на зберігання до виконавчого комітету Зміївської міської ради.

Прийняті рішення:

1.Обрати головуючим зборів Риженка Олександра Дмитровича.

2. Обрати форму управління “управління будинком та прибудинковою територією співвласниками (з наданням можливості власникам самостійно обирати виконавців послуг)”.

3. Ініціювати списання з балансу КП “Зміїв-житло” багатоквартирного будинку, розташованого за адресою місто Зміїв, вулиця Пісчана, будинок 18а,та його передачу мешканцям для самостійного обслуговування.

4.    а) Обрати уповноваженими особами для підписання акту приймання-передачі багатоквартирного будинку: Строй О.В., Литвиненка А.М., Черепаху О.В., Риженка О.Д., Яновського М.Л., Борейко Ж.Я., Репнікову О.В., Зайченко В.С.

      б) Обрати уповноваженою особою для подання протоколу на зберігання до виконавчого комітету Зміївської міської ради: Черепаху О.В.

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.