ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Організація відпочинку у санаторно-курортних закладах осіб, які безпосередньо брали участь в АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих учасників бойових дій

Питання надання направлення учасникам антитерористичної операції на 14-денний відпочинок у санаторно-курортних закладах Харківської області учасникам АТО було розглянуто на засіданні робочої групи з питань організації відпочинку у санаторно-курортних закладах Харківської області осіб, які безпосередньо брали участь в антитерористичній операції чи здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, із відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях у районах її проведення, членів їх сімей та членів сімей загиблих учасників бойових дій.

Так, 15.04.2021 відбулося засідання робочої групи, на якому було розглянуто 1 звернення від учасника антитерористичної операції. Колегіально прийнято рішення про надання йому направлення на 14-денний відпочинок в ДП «Клінічний санаторій «Березівські мінеральні води» ПрАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця».

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.