ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

15 квітня 2021 року відбулась консультативно-інформаційна зустріч з питань протидії торгівлі людьми

15 квітня 2021 року відбулась консультативно-інформаційна зустріч голови Харківської міської організації «Жіноча громада», експерта Офісу Координатора проєктів ОБСЄ в Україні з програм протидії торгівлі людьми Білецької Ольги Володимирівни з працівниками Управління соціального захисту Зміївської міської ради.

Захід був проведений в онлайн режимі. 

Метою проведення зустрічі є вивчення можливостей взаємодії Управління соціального захисту Зміївської міської ради і Харківської міської організації «Жіноча громада» у реалізації положень Закону України «Про протидію торгівлі людьми» в умовах децентралізації, налагодженні дієвого механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в умовах децентралізації:

На зустрічі були обговорені питання, які належать до повноважень виконавчих органів міських рад:

  • Забезпечення реалізації державної політики в галузі протидії торгівлі людьми на території Зміївської громади: організація інформаційних кампаній, поширення інформаційно-просвітницьких матеріалів з питань запобігання торгівлі людьми;
  • Участь у підготовці фахівців, до компетенції яких належать питання протидії насильству;
  • Залучення суб’єктів взаємодії до виявлення, оцінювання потреб та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми;
  • Співпраця з громадськими організаціями в галузі протидії домашньому насильству і торгівлі людьми.

Учасники зустрічі констатували, що в умовах економічного спаду, що пов'язаний із кризою коронавірусу, у минулому році значно збільшилась кількість жертв торгівлі людьми. При цьому злочинці часто використовують фактор протиепідемічних обмежень та шукають потенційних жертв з використанням соціальних мереж. Окрім «традиційних» форм експлуатації – проституції, примусового жебрацтва та крадіжок, примусової праці у сферах текстильного та сільськогосподарського виробництва, в умовах зростаючого безробіття додалися різні форми експлуатації людей на будівництві, у сферах туризму, у ресторанному бізнесі, у догляді та у домашніх роботах. У 2020 році у такій злочинній діяльності використовуються до 15% від загального обсягу жертв торгівлі людьми, серед цієї категорії «трудових» жертв 68% становлять чоловіки.

 

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.