ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Оголошення про конкурс з визначення виконавця послуг

Згідно із рішенням виконавчого комітету Зміївської міської ради № 96 від 06.04.2021 р. «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Зміївської територіальної громади» оголошується проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Зміївської територіальної громади.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України 16 листопада 2011 року №1173.

1) Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Зміївської міської ради, 63404, Харківська область, м. Зміїв, вул. Адміністративна, 9, контактний телефон: (05747) 3-45-23.

2) Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконкому Зміївської міської ради від 06 квітня № “Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Зміївської територіальної громади”.

3) Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:

Харківська область, м. Зміїв, вул. Адміністративна, 9 - зал засідань Зміївської міської ради, “12” травня 2021 року о 10 годині 00 хвилин.

Світлана ДАНШИНА, начальник відділу житлово-комунального господарства, екології та благоустрою населених пунктів Зміїської міської ради (05747) 3-36-45.

4) Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

 1. наявність матеріально-технічної бази;
 2. вартість надання послуг;
 3. досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;
 4. наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

5) Характеристика території, де повинні надаватися послуги з поводження з побутовими відходами: розміри та межі території Зміївської територіальної громади та перелік розміщених у зазначених межах об'єктів утворення побутових відходів, середня відстань до об'єктів поводження з відходами та їх місцезнаходження:

Площа території Зміївської територіальної громади складає близько 792,4203 кв. км.

Територія Зміївської територіальної громади межує:

- на півночі з Безлюдівською та Новопокровською територіальними громадами;

- на півдні з Первомайською, Олексіївською та Старовірівською територіальними громадами;

- на сході зі Слобожанською територіальною громадою;

- на заході з Нововодолазькою та Мереф’янською територіальними громадами.

 

На території Зміївської територіальної громади в наявності близько 832 контейнерів для збору твердих побутових відходів від підприємств, організацій, бізнесових структур і населення, а саме:

м. Зміїв, с. Вирішальний — 187 шт.

смт Зідьки та селищ Бутівка, Лазуківка, Черемушне — 93 шт.

Бірки, Кукулівка, Гужвинське, Джгун, Залізничні Бірки, Кирюхи, Кисле, Кравцове,

Першотравневе, Погоріле, Федорівка — 124 шт.

Борова, Водяне, Гусина Поляна, Звідки, Костянтівка, Красна Поляна, Петрищеве,

Реп’яхівка - 84 шт.

Велика Гомільша, Западня, Клименівка, Козачка, Пасіки, Таранівка, Безпалівка,

Веселе, Дудківка, Жаданівка, Роздольне, селища Безпалівка — 140 шт.

Задонецьке, Гайдари, Іськів Яр, Камплиця, Коропове, Омельченки — 38 шт.

Соколове, Бірочок Другий, Вилівка, Глибока Долина, Тимченки, Аксютівка,

Колісники, Миргороди, Островерхівка, Сидори, Тросне — 96 шт.

Чемужівка, Артюхівка, Височинівка, Водяхівка, Левківка — 70 шт.

Середня відстань транспортування ТПВ до полігону складає близько — 15,0 км. Полігон ТПВ знаходиться на південній околиці м. Змієва, має під'їзну дорогу з твердим покриттям і розрахований на 30 тис.т. в рік.

6) Характеристика об'єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

багатоквартирні житлові будинки:

 • загальна кількість будинків - 241, у тому числі будинки з п'ятьма і більше поверхами, кількість мешканців таких будинків - відсутні;
 • місцезнаходження будинків, їх характеристика залежно від наявності видів благоустрою (каналізації, центрального опалення, водо- та газопостачання) (Місцезнаходження багатоквартирних будинків, їх характеристика залежно від наявності видів благоустрою);
 • кількість будинків, у яких відсутнє централізоване водопостачання та каналізація, а рідкі відходи зберігаються у вигрібних ямах близько - 29;
 • відомості про балансоутримувача будинків.

Балансоутримувачем багатоповерхових будинків, розташованих на території Зміївської територіальної громади є Комунальне підприємство “Зміїв-житло” (63404, Харківська область, м. Зміїв, вул. Гагаріна, 1), КЖЕП “Сількомунгосп” (63421, Харківська область, Чугуївський район, с Бірки, вул. Шкільна, 3).

 • наявність, кількість, місцезнаходження, об'єм і належність контейнерів (контейнерних майданчиків) для зберігання та збирання різних побутових відходів

Зазначена інформація наведена в пункті 7 даної конкурсної документації.

одноквартирні житлові будинки:

 • загальна кількість будинків/кількість мешканців таких будинків близько- 14854/33915;
 • місцезнаходження будинків, їх характеристика залежно від наявності видів благоустрою (каналізації, центрального опалення, водо- та газопостачання).

Одноквартирні житлові будинки розташовані: м. Зміїв, с. Вирішальний, смт Зідьки та селищ Бутівка, Лазуківка, Черемушне, Бірки, Кукулівка, Гужвинське, Джгун, Залізничні Бірки, Кирюхи, Кисле, Кравцове, Першотравневе, Погоріле, Федорівка, Борова, Водяне, Гусина Поляна, Звідки, Костянтівка, Красна Поляна, Петрищеве, Реп’яхівка, Веселе, Дудківка, Жаданівка, Роздольне, селища Безпалівка, Задонецьке, Гайдари, Іськів Яр, Камплиця, Коропове, Омельченки, Соколове, Бірочок Другий, Вилівка, Глибока Долина, Тимченки, Аксютівка, Колісники, Миргороди, Островерхівка, Сидори, Тросне, Чемужівка, Артюхівка, Височинівка, Водяхівка, Левківка. Частина одноквартирних житлових будинків забезпечена централізованим водопостачанням та газопостачанням. Централізована каналізація відсутня, збирання рідких побутових відходів загалом здійснюється у вигріб.

 • кількість будинків, у яких відсутнє централізоване водопостачання та каналізація, а рідкі відходи зберігаються у вигрібних ямах близько - 7718;
 • наявність, кількість, місцезнаходження, об'єм і належність контейнерів (контейнерних майданчиків) для зберігання та збирання різних побутових відходів:

Зазначена інформація наведена в пункті 7 даної конкурсної документації.

 • Характеристика під'їзних шляхів:

Покриття під'їзних шляхів Зміївської територіальної громади загалом є твердим асфальтним, незначний відсоток доріг є ґрунтовими.

підприємства, установи та організації:

 • загальна кількість та перелік підприємств, установ та організацій, їх характеристика (бюджетні або інші споживачі, наявність каналізації, центрального опалення, водо- та газопостачання), місцезнаходження, кількість, об'єм, місцезнаходження та належність контейнерів.

На території Зміївської територіальної громади розташовані підприємства, установи та організації. Серед них є виробничі підприємства, підприємства з надання послуг, об'єкти торгівлі, державні установи та інше. Загалом підприємства, організації та установи забезпечені централізованим водопостачанням і газопостачанням, центральним опаленням та каналізацією забезпечені ті суб'єкти, які розміщуються в багатоповерхових будинках і на території мікрорайонів військової частини та машинобудівного заводу м. Зміїв.

Інформація про кількість, об'єм, місцезнаходження та належність контейнерів наведена в пункті 7 даної конкурсної документації.

7) Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів поводження з побутовими відходами (об'єкти перероблення, сортування, утилізації, видалення відходів, об'єкти поводження з небезпечними відходами у складі побутових відходів тощо) відповідно до Правил благоустрою міста Змієва.

На території Зміївської територіальної громади розташований один об'єкт поводження з побутовими відходами, а саме полігон твердих побутових відходів, який знаходиться на південній околиці Зміївського міської ради, має під'їзну дорогу з твердим покриттям і розрахований на 30 тис.т., в рік.

 1. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.

Спосіб надання пропозицій: особисто або поштою.

Кінцевий строк подачі документів: “08” травня 2021 року.

 

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.