ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

ОГОЛОШЕННЯ про проведення аукціону з передачі в оренду частини нежитлового приміщення площею 22,3 кв.м, розташованого за адресою: Харківська область, Чугуївський район, місто Зміїв, вулиця Таранівське шосе, будинок 1Б

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення аукціону з передачі в оренду частини нежитлового приміщення площею 22,3 кв.м, розташованого за адресою: Харківська область, Чугуївський район, місто Зміїв, вулиця Таранівське шосе, будинок 1Б

Майно передається в оренду на підставі:

1. Закону України «Про оренду державного та комунального майна» №157-IX від 13.10.2019 року;

2. Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна» №483 від 03.06.2020 року;

3. Порядку передачі в оренду державного та комунального майна затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року №483.

Назва об’єкта

Аукціон з передачі в оренду частини нежитлового приміщення площею 22,3 кв.м, розташованого за адресою: Харківська область, Чугуївський район, місто Зміїв, вулиця Таранівське шосе, будинок 1Б

Повне найменування та адреса орендодавця

Зміївська міська рада, ЄДРПОУ 04058674;

63404, Харківська область, Чугуївський район, м. Зміїв, вул.Адміністративна, буд. 9; тел. (05747) 34227; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Повне найменування та адреса балансоутримувача

Комунальне некомерційне підприємство "Зміївська центральна районна лікарня" Зміївської міської ради Харківської області, 63403, Харківська обл., м. Зміїв, вул. Таранівське шосе, 1Б, ЄДРПОУ 02003178; тел. (05747) 3-21-61.

Інформація про об’єкт оренди

Тип переліку

Перший

Вартість об'єкта оренди

Первісна балансова вартість об'єкта оренди – 5298,51 грн.

Залишкова балансова вартість об'єкта оренди – 2045,71 грн.

Тип об’єкта

Нерухоме майно

Пропонований строк оренди

5 років

Інформація про наявність рішень про проведення інвестиційного конкурсу або про включення об’єкта до переліку майна, що підлягає приватизації

Рішення про проведення інвестиційного конкурсу відсутнє.

Не включено до переліку майна, що підлягає приватизації.

Рішення орендодавця про включення об’єкта до Переліку першого типу

Рішення ХІV сесії Зміївської міської ради VIII скликання від 09 вересня 2021 року №1090-ХІV-VIІI “Внесення змін до рішення VI сесії Зміївської міської ради VIII скликання від 18 березня 2021 року №332-VI-VIІI “Про затвердження Переліків першого та другого типів об'єктів комунальної власності Зміївської територіальної громади” (зі змінами)

Фотографічне зображення майна

Додається

Місцезнаходження об’єкта;

Харківська область, Чугуївський район, місто Зміїв, вулиця Таранівське шосе, будинок 1Б

Загальна площа об’єкта

22,3 кв.м

Характеристика об’єкта оренди

Частина нежитлового приміщення на 4-му поверсі 5-ти поверхової будівлі

Технічний стан, інформація про забезпечення комунікаціями

Задовільний, електропостачання є, водопостачання є, каналізація є, опалення є.

Поверховий план об’єкта

Додається

Інформація про те, що об’єктом оренди є пам’ятка культурної спадщини, щойно виявлений об’єкт культурної спадщини чи його частина

Об’єкт не є пам’яткою культурної спадщини

Наявність погодження органу охорони культурної спадщини на передачу об'єкта в оренду

Не застосовується

Інформація про цільове призначення об’єкта оренди

Встановити цільове призначення об’єкта оренди за категорією 6. Заклади охорони здоров’я, клініки, лікарні, приватна медична практика. Аптеки. Ветеринарні лікарні (клініки), лабораторії ветеринарної медицини, ветеринарні аптеки. Медичні лабораторії.

Зазначена група цільового призначення визначена додатком 3 до “Порядку передачі в оренду державного та комунального майна” затвердженого постановою КМУ від 03.06.2020 р. №483. Об’єкт оренди не може бути використаний за цільовим призначенням на розсуд орендаря.

Інформація про окремі особові рахунки на об’єкт оренди або інформація про порядок компенсації витрат на оплату ком послуг

Об’єкт оренди не має окремих особових рахунків, відкритих постачальниками комунальних послуг. Порядок компенсації балансоутримувачу на оплату комунальних послуг буде впорядковано окремим договором.

Умови та додаткові умови оренди

Строк оренди

5 років

Стартова орендна плата

- електронного аукціону – 20,46 грн (п. 52 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна) без ПДВ;

- електронного аукціону із зниженням стартової ціни – 0,20 грн. (ч. 11 ст. 13 ЗУ «Про оренду державного та комунального майна») без ПДВ;

- електронного аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій – 10,23 грн. (ч. 13 ст. 13 ЗУ «Про оренду державного та комунального майна») без ПДВ.

Обмеження щодо цільового призначення об’єкта оренди, встановлені відповідно до п. 29 Порядку

Встановити цільове призначення об’єкта оренди за категорією 6. Заклади охорони здоров’я, клініки, лікарні, приватна медична практика. Аптеки. Ветеринарні лікарні (клініки), лабораторії ветеринарної медицини, ветеринарні аптеки. Медичні лабораторії.

Зазначена група цільового призначення визначена додатком 3 до “Порядку передачі в оренду державного та комунального майна” затвердженого постановою КМУ від 03.06.2020 р. №483. Об’єкт оренди не може бути використаний за цільовим призначенням на розсуд орендаря.

Вимоги до орендаря

Потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

Рішення уповноваженого органу про затвердження додаткових умов оренди

Відсутні

Наявність згоди на здійснення поточного та/або капітального ремонту

Відсутня

Згода на суборенду

Відсутня

Контактні дані Орендодавця з питань оренди:

Зміївська міська рада,

відділ з питань комунальної власності управління економічного розвитку та інвестицій.

Контактна особа: Бабай Євгеній Олексійович,

тел. (05747) 34227; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактні дані (номер телефону і адреса електронної пошти працівника балансоутримувача для звернень про ознайомлення з об’єктом оренди)

У робочі дні за попереднім записом з 08:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю за місцезнаходженням об'єкта.

Контактна особа: Лисак Михайло Петрович,

тел. (05747)3-21-60.

Інформація про аукціон (спосіб та дата)

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні, що визначається з урахуванням вимог, установленим Порядком

Електронний аукціон.

- дата проведення електронного аукціону через 21 після публікації в ЕТС оголошення про передачу майна в оренду, час проведення аукціону встановлюється електронною торговою системою відповідно до вимог Порядку проведення електронних аукціонів;

- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19-30 до 20-30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону

- строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня проведення електронного аукціону.

Аукціон проводиться відповідно до «Порядку передачі в оренду державного та комунального майна», затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020р. №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна».

Інформація про умови, на яких проводиться аукціон:

- розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону: 0,20 грн.

- розмір гарантійного внеску для участі в електронному аукціоні становить 3000,00 грн.;

- розмір реєстраційного внеску: 600,00 грн., що становить 0,1 мінімальної заробітної плати станом на 1 січня поточного року;

- кількість кроків аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій становить 1 крок.

Додаткова інформація

Реквізити розрахунків операторів ЕМ за посиланням на сторінку вебсайта адміністратора, на якій зазначені реквізити таких рахунків

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Технічні реквізити оголошення

- період між аукціоном та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (20-35 календарних з дати оприлюднення оголошення електронною торговою системою про передачу майна в оренду).

- єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання в алфавітному порядку на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір:https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

Проект договору

Додається

Банківські реквізити для внесення операторами електронних майданчиків реєстраційних внесків потенційних орендарів та проведення переможцями аукціонів розрахунків за орендовані об’єкти:

Орендодавець: Зміївська міська рада, код ЄДРПОУ 04058674,

Адреса: 63404, Харківська обл., Чугуївський р-н, м. Зміїв, вул.Адміністративна, 9.

Р/р UA388999980314060593000020603,

Банк отримувача: ГУ ДКСУ в Харківській області

ЄДРПОУ 37874947

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.