ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

На виконання Закону України «Про звернення громадян» на сайті Зміївської міської ради запроваджено сервіс «Електронні петиції».

Електронні петиції - це колективне звернення громадян, що дає можливість донести свої ініціативи до Зміївської міської ради. Петиція має набрати не менше 100 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами міської ради. Електронні петиції повинні стосуватися питань, які відносяться до повноважень та компетенції Зміївської міської ради.

Для створення електронної петиції перейдіть в розділ "Створити електронну петицію" та заповніть контактну форму, вказавши в тексті повідомлення повний зміст петиції, яку хочете створити. Після перевірки модератором петиція з'явиться в розділі "Перелік петицій".

Тільки зареєстровані користувачі можуть створювати електронні петиції та ставити підпис на підтримку тієї чи іншої петиції. Допомога при реєстрації на сайті.

      Будьте уважні під час створення електронної петиції, оскільки текст, який ви вводите до електронної форми петиції, НЕ РЕДАГУЄТЬСЯ ТА НЕ ВИДАЛЯЄТЬСЯ. Тобто у разі виконання всіх умов для створення електронної петиції згідно з чинним законодавством України текст петиції буде розміщено на сайті міської ради автоматично.

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.