ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Про початок громадського обговорення проєктів договорів про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань

Рішенням LVI сесії VIII скликання Зміївської міської ради «Про надання згоди на організацію співробітництва Зміївської територіальної громади та Слобожанської селищної територіальної громади» від 21.12.2022 року № 3305-LVI-VIII було прийнято рішення про надання згоди на організацію співробітництва Зміївської та Слобожанської територіальних громад у сферах захисту, освіти дітей, архівної справи, медичного обслуговування населення у формі делегування одному з суб’єктів співробітництва виконання завдань з передачею йому відповідних ресурсів відповідно до вимог Закону України «Про співробітництво територіальних громад».

Проєкти договорів про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань були розроблені відповідно до вимог чинного законодавства України.

Згідно з статтею 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад» передбачено обов’язковий порядок громадського обговорення підготовлених проєктів договорів про співробітництво, за результатами якого буде винесено зазначені проєкти договорів для схвалення на розгляд ради.

 

Враховуючи вищевикладене, повідомляємо, що громадське обговорення проєктів договорів про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань проводиться у формі письмових зауважень, коментарів та пропозицій.

Строк для надсилання письмових зауважень, коментарів та пропозицій – 10 календарних днів з моменту публікації цього повідомлення.

Письмові зауваження, коментарі та пропозиції надсилаються на поштову адресу Зміївської міської ради чи електронну адресу.

 

Адреса для листування: вул. Адміністративна, 9, м. Зміїв, Чугуївський район, Харківська область, 63404

 

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Телефон: (05747) 3-45-23

 

Додатки:

Проєкт договору про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань щодо організації медичного обслуговування населення, безпосередньо пов’язаного з наданням первинної медичної допомоги.

Проєкт договору про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань щодо освітніх послуг

Проєкт договору про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань щодо архівних послуг

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.