ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

В "АДРЕСУ ДИТИНСТВА" ПРОВЕЛИ ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ

У червні КП "Зміїв-Сервіс" завершило роботи з підключення дитячого будинку сімейного типу Ростислава і Ангеліни Ватащуків до централізованого водопостачання.

Нагадаємо, що наразі у ДБСТ виховується 9 дітей. Ватащуки – переселенці з Курилівки під Куп'янськом. Пережили російську окупацію, а у вересні 2022 року тікали з рідного села під обстрілами. Ростислав та Ангеліна стали учасниками проєкту першої леді Олени Зеленської "Адреса дитинства", в рамках якого для дитячого будинку сімейного типу збудували новий дім. У ньому родина проживає з  лютого поточного року.
Будинок мав свою свердловину, а відтепер до оселі провели і централізоване водопостачання.
Профінансували роботи з місцевого бюджету, а виконали їх комунальні служби міста.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.