ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ПАКЕТ ДОПОМОГИ З НІМЕЧЧИНИ ОТРИМАЛА ЗМІЇВСЬКА ЛІКАРНЯ

Завдяки співпраці з благодійниками і волонтерами з Німеччини КНП "Зміївська ЦРЛ" отримала ще один пакет допомоги.

20 червня його доставили до медичного закладу представники БО "БФ "Волонтерське об'єднання Собчук П.П", БО "Roling Hospital" і волонтери з Німеччини. 
Так у лікарні з'явилася карета швидкої допомоги, медичне устаткування, ліжка, матраци,  медикаменти, перев'язувальний матеріал.
Зміївський міський голова Павло Голодніков від себе особисто та від мешканців громади подякував Міжнародним партнерам за допомогу і підтримку Зміївської лікарні.
"Надаючи допомогу нашому закладу, ви робите значний внесок у зміцнення можливостей лікарні, ефективність її роботи та, як наслідок – у порятунок життя і здоров’я людей.
Цінуємо ваше дружнє плече підтримки, дякуємо за допомогу, розуміння та ваші щирі серця!" , – зазначив міський голова.
Щоб повністю закрити потребу лікарні у швидких, необхідне ще одне авто. Як зазначив Павло Вікторович, вже є попередні домовленості щодо вирішення цього питання

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.