ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ЗМІЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПМСД ОТРИМАВ ВІД БЛАГОДІЙНИКІВ НОВЕ МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

Асоціація "Medicos del Mundo" в Україні днями передала КНП "Зміївський центр первинної медико-санітарної допомоги" нове медичне обладнання на загальну суму 816 тисяч грн. До пакету благодійної допомоги увійшло медичне обладнання: 2 гематологічних аналізатора крові, 2 аналізатори сечі та розхідні матеріали до них, а також 8 плантографів (прилади, які призначені для аналізу стану опорно-рухового апарату, діагностики та відстеження динаміки деформацій ступень у дітей і дорослих).
Як розповіла директор центру Олена Костенко,обладнання найближчим часом передадуть в амбулаторії старостинських округів громади.

"Співпраця з Міжнародними організаціями дає свої результати. Ми маємо можливість навіть в таких складних умовах розширювати кількість медичних послуг, які наші громадяни можуть отримати на місці – в амбулаторіях на території своїх старостинських округів. Окремі слова подяки від себе особисто і від мешканців висловлюю благодійним організаціям, які допомагають Зміївській громаді долати виклики сьогодення. Разом ми зможемо зробити більше!", – зазначив Зміївський міський голова Павло Голодніков.

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.