ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ВОДОПОСТАЧАННЯ ПЕРШОТРАВНЕВОГО. ТОВ "ЗМІЇВ-АГРО" ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД СОЦІАЛЬНОГО НАВАНТАЖЕННЯ

Система водопостачання, яка живить селище Першотравневе і частину села Бірки, знаходиться на балансі підприємства Зміїв-Агро, яке у минулому було відомим племзаводом Червоний Велетень. Після приватизації підприємства власники почали поступово відмовлятися від неприбуткових активів. Наразі черга дійшла до системи водопостачання. Новий директор "Зміїв-Агро" звернувся до міської ради з пропозицією безоплатно передати її у комунальну власність громади. 

Зазначимо, що наразі послугами водопостачання користуються 690 абонентів. З 2020-го року був встановлений тариф на рівні 15 грн за кубічний метр. Але й при такій відносно невеликій сумі населення вже заборгували близько 300 тисяч гривень. Причому не гребують водопровідною водою поливати свої городи, через що частина абонентів влітку сидить без води.
Комісія, на чолі з заступником Зміївського міського голови Денисом Челапко у четвер виїхали на місце, щоб вивчити питання і подивитися у якому стані підприємство пропонує передати своє майно. А це 52 тисячі метрів водогону, 4 свердловини, наймолодша з яких 1986 року і 3 водонапірні башти. 
Оглянули і очисні споруди, від яких фактично залишилися руїни.
За інформацією Дениса Челапка, питання щодо подальшої долі системи водопостачання у Першотравневому у процесі вивчення. Допоки жодних остаточних рішень ще не прийнято.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.