ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

БІРКІВСЬКІЙ АМБУЛАТОРІЇ ПЕРЕДАЛИ МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

"Продовжуємо працювати над покращенням якості медичних послуг на території Зміївської громади та збільшуємо їх перелік у сільській місцевості. Приємно, що у цьому нам допомагають благодійні фонди і організації, з якими ми налагоджуємо співпрацю. Сьогодні передали Бірківській амбулаторії нове медичне обладнання і комп'ютерну техніку, яку ми отримали від французької Благодійної організації "Благодійний фонд "Прем'єр уржанс інтернасьональ", – розповів Зміївський міський голова Павло Голодніков.

Відтепер Бірківська амбулаторія має кардіограф, автоматичні гематологічні аналізатори крові і сечі, що дасть можливість робити аналізи безпосередньо в амбулаторії, а не возити їх до Змієва. Також медичному закладу передали реагенти та два ноутбуки.
Найближчим часом медичні працівники амбулаторії пройдуть відповідне навчання щоб повноцінно працювати на новому обладнанні. 
Нагадаємо, що у Бірківській амбулаторії медичні послуги отримують близько 3 тисяч чоловік.
© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.