ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

У ЗМІЇВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ УЧНІВ

У Зміївській громаді відзначили учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь своїх навчальних закладів та стали переможцями й призерами обласних олімпіад з базових дисциплін, різноманітних інтелектуальних та спортивних конкурсів і змагань.

Нагородження кращих учнів громади відбулося за підтримки Харківської обласної військової адміністрації, сприяння міжнародного фонду ЮНІСЕФ та за ініціативи Зміївського міського голови Павла Голоднікова.
До слова, у цьому році навчальні заклади громади випустять 18 медалістів: 16 золотих і 2 срібних.
За високі досягнення, проявлені глибокі знання, ерудицію, прагнення до самовдосконалення та перемоги Павло Голодніков нагородив Грамотами Зміївської міської ради переможців і призерів обласних олімпіад і конкурсів.
За проявлені видатні спортивні здібності, силу волі та прагнення до самовдосконалення та перемоги нагороди отримали і переможці спортивних конкурсів і змагань.
Міський голова також відзначив педагогів, які готували учнів до олімпіад, конкурсів та чемпіонатів.
За ініціативи Зміївського міського голови Павла Голоднікова, на найближчий сесії міської ради буде розглянуто питання щодо преміювання вчителів. І вже у червні педагоги, які підготували переможців районних, обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів отримають премії.
Нагадаємо, що у цьому році у Зміївській громаді були запроваджені стипендії для учнів.
Усі нагороджені цього дня також отримали подарунки – рюкзаки, канцелярське приладдя і технічні засоби для навчання (павербанки, лед-лампи, флеш-накопичувачі та навушники).
Вітаємо наших розумничків з високими досягненнями у навчанні і початком літніх канікул.
Миру і Перемоги усім нам!!!
© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.