ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ПАВЛО ГОЛОДНІКОВ ПРИВІТАВ ВИХОВАНЦІВ ДБСТ ТА ПРИЙОМНИХ СІМЕЙ З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

31 травня, напередодні Міжнародного Дня захисту дітей, Зміївський міський голова Павло Голодніков відвідав дитячі будинки сімейного типу і прийомні сім'ї, які проживають на території громади, і привітав їх вихованців і вихователів зі святом.

До привітань приєдналися перший заступник міського голови Тетяна Тімофєєва, представники Зміївського молокозаводу ТОВ "С-Транс" і поліцейські офіцери громади – Андрій Зеленський і Сергій Татарінов.
Разом з теплими словами вітань для вихованців дитячих будинків сімейного типу і прийомних сімей привезли подарунки – солодощі, молочну продукцію, канцелярське приладдя та самокати для наймолодших діток.
Завітали в гості до Павла Ніколаєнка у Першотравневому, родина якого одна із перших започаткувала в громаді дитячий будинок сімейного типу. Павло Васильович з дружиною, а також його донечки виховали і дали перепустку в життя багатьом діткам, які опинилися у скрутних життєвих обставинах і потребували батьківського піклування.
Продовжує обживатися у Змієві і родина Ватащуків, для яких збудували будинок по програмі Першої леді Олени Зеленської.
Нещодавно ще одна прийомна родина Багачових із Куп'янського району оселилася у Змієві. Наразі сім'я проживає у будинку комунальної власності, де мешкала родина Молчанович, яка виїхала за межі України.
Павло Голодніков висловив щирі слова подяки батькам-вихователям. 
"Ви люди з великими люблячими серцями. Дякую Вам за те, що даруєте своє тепло, турботу і батьківську любов своїм і прийомним діткам. Адже кожна дитина має зростати у родинному колі. Зміївська міська рада, у свою чергу, завжди готова підтримати і допомогти у будь-якій ситуації. Ми завжди з Вами на зв'язку", – зазначив міський голова.
© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.