ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Вихованців Зміївської гімназії "Сузір'я" і дітей із числа внутрішньо-переміщених осіб привітали із Днем захисту дітей і початком літніх канікул.
Перший заступник Зміївського міського голови Тетяна Тімофєєв передала дітям вітання від міського голови Павла Голоднікова з найтеплішими побажаннями радості, добра і миру. Доєднався до привітань і секретар міської ради Сергій Руднєв.
А вихованці театральної студії "Маска" Зміївського міського Будинку культури подарували діткам чудову виставу про дівчинку і іскорку магії, яка надихає вірити в дива і не втрачати надію. 

По завершенню вистави на дітей чекав солодкий стіл від міського голови.

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.