ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

КНП "ЗМІЇВСЬКИЙ ЦПМСД" ОТРИМАВ ВІД БЛАГОДІЙНИКІВ ЛІКИ І МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

Як розповіла директор КНП "Зміївський центр первинної медико-санітарної допомоги" Олена Костенко, центром був укладений Меморандум щодо партнерської співпраці з Благодійною організацією "Благодійний фонд "Прем'єр уржанс інтернасьональ", у рамках якого благодійники надають допомогу у вигляді лікарських засобів і медичного обладнання.

29 травня БО БФ "Прем'єр уржанс інтернасьональ" передали центру медикаменти, засоби індивідуального захисту для медичних працівників, а також кардіограф, автоматичний гематологічний аналізатор крові і аналізатор сечі.
За інформацією Олени Вікторівни, медичне обладнання буде встановлене у Бірківській амбулаторії ЗПСМ. Тому невдовзі у амбулаторії можна буде зробити кардіограму і загальний аналіз крові та сечі.
Медикаменти і засоби індивідуального захисту розподілять між іншими амбулаторіями.
"Ми щиро вдячні нашим партнерам – БО БФ "Прем'єр уржанс інтернасьональ" за тісну співпрацю і допомогу, яка розширює спектр медичних послуг, що надаються на місцях, і покращує їх якість. Сподіваюся, що наша співпраця продовжиться і ми разом зможемо зробити ще більше", – зазначила Олена Костенко.
© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.