ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ТУРНІР ЗІ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ЗІБРАВ 10 ТИСЯЧ ГРН НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

25 травня у селищі Зідькі відбувся закритий внутрішній турнір зі змішаних єдиноборств серед молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів у розділі «Греплінг» на Кубок Зміївського міського голови Павла Голоднікова.

Спортивний захід пройшов при підтримці Зміївської міської ради, за ініціативи та сприянні міського голови Павла Голоднікова. Організаторами турніру виступили бійцівський клуб «Спартак», відділ культури, молоді, спорту і туризму Зміївської міської ради та центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Участь у турнірі взяли команди Спартак-мікрорайон, Спартак-Артеміда та Спартак-Зідьки.  Усі вони – вихованці тренера Юрія Держинського, який також є віце-президентом федерації панкратіону Харківської області та головним тренером дитячої та молодіжної збірної Харківської області з панкратіону.
Серед учасників змагань були не лише хлопці, але й дівчата. Усіх учасників привітали міський голова Павло Голодніков та староста Зідьківського старостинського округу Інна Сумцова.
Під час турніру також було оголошено збір коштів на підтримку наших воїнів. Батьки та гості спортивного заходу зібрали для потреб ЗСУ 10 тисяч грн, які передали волонтерам Руслану Амосову та Віталію Криштопі. 
Юні спортсмени свої перемоги також присвятили нашим військовим, завдяки яким ми маємо можливість тренуватися та проводити подібні спортивні заходи. 
Дякуємо ЗСУ! І вітаємо переможців та учасників змагань!
© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.