ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

БОКСЕРСЬКИЙ ТУРНІР ПАМ'ЯТІ ВОЛОДИМИРА МИСЕНКА

У Змієві відбувся боксерський турнір пам'яті нашого земляка, майстра спорту Володимира Васильовича Мисенка. Змагання проходили під патронатом Зміївського міського голови Павла Голоднікова та за підтримки депутата Харківської обласної ради Анатолія Гацька. 

Нагадаємо, що Володимир Мисенко все своє життя присвятив спорту та вихованню юних боксерів. З 1979 по 1994 рік  він очолював Зміївську дитячо-юнацьку спортивну школу. За роки своєї тренерської діяльності Володимир Васильович підготував велику кількість майстрів спорту, переможців змагань різного рівня. Серед його вихованців і Анатолій Гацько.
На відкритті турніру пам'яті також були присутні боксери, яких тренував великий тренер. Вдячні колишні вихованці Володимира Мисенка – харківські боксери Сергій Кондряков, В’ячеслав Черепанов та В’ячеслав Буденко передали Зміївській ДЮСШ від віцепрезидента Харківської федерації боксу спортивний інвентар для занять боксом.  
Також за постійну фінансову підтримку вихованців Зміївської ДЮСШ та вагомий внесок в розвиток спорту у Зміївській територіальній громаді Павло Голодніков Почесними грамотами Зміївської міської ради відзначив депутата Харківської обласної ради Анатолія Гацька та голову СФГ РеВіК Дмитра Ревенка.
 На турнірі виступили юні боксери із Змієва, Харкова, Богодухова, Нової Водолаги, Донця та Балаклії. Наймолодшим учасникам було лише 6 років.  Усі вони проявили справжню волю до перемоги. 
У боксерському турнірі пам’яті Володимира Мисенка з високим результатом виступили зміївчани. Вихованці тренера Олега Ворони – Ростислав Чурманов, Макар Донець, Денис Вергуза, Ярослав Бова, Владислав Грабар, Владислав Козубенко, Микита Фьоклін і Назар Кохан посіли перші місця.
Усі учасники були нагороджені кубками, медалями, дипломами та солодкими подарунками.
© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.