ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

завантаження 24052024 1Проведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи служби у справах дітей Зміївської міської ради. Метою є здійснення контролю за утриманням та вихованням дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, проведення профілактичної роботи з батьками щодо сприяння нормалізації соціально-психологічного клімату в родинах.

22 травня 2024 року спеціалістами служби у справах дітей у супроводі поліцейського офіцера Зміївської громади було здійснено відвідування 7 родин, в яких виховується 19 дітей сіл Таранівки та Соколове.
За результатами виїзду спеціалістів служби, було складено відповідні акти. З батьками дітей проведено роз'яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов'язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у будинках.
Як свідчить практика, постійні рейдові заходи дають позитивні результати. Батьки, знаючи, що перебувають під особливим контролем і що долею їх дітей постійно цікавляться, стають більш відповідальними, намагаються створити належні умови для проживання, виховання та розвитку дітей. Слід наголосити, що Зміївська міська рада також підтримує дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, надаючи матеріальну та гуманітарну допомогу цим родинам.
Служба у справах дітей звертає увагу, що саме батьки несуть персональну відповідальність за належне виконання обов'язків щодо виховання та утримання своїх дітей!

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.