ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ПАМ'ЯТІ ЛЮДМИЛИ БАЛАБУХИ

17 травня у селищі Зідьки відбулося прощання із військовослужбовицею Людмилою Балабухою, яка загинула 10 травня поблизу міста Чугуїв. З березня 2022 року Людмила Василівна захищала  країну від російської агресії. У загиблої Захисниці залишилася донька і онука.

Родом Людмила Балабуха із Казахстану. На Зміївщину вона разом із мамою переїхала у 16-ти річному віці. Тут вийшла заміж і оселилася разом із сім’єю у селищі Зідьки.
Згодом жінка переїздить у селище Мала Рогань, яке з перших днів  повномасштабного вторгнення опинилося під окупацією. Людмила під обстрілами тікала з окупованого селища і вже у березні 2022 року добровільно стала на захист країни у складі ЗСУ.  
Людмила Балабуха була помічницею мінометника. Брала участь у звільненні Харківщини. Згодом закінчила курси парамедиків і героїчно та самовіддано рятувала життя побратимів «на нулі». Майже всю службу Людмила Василівна провела у найгарячіших точках фронту. 
Їй назавжди 46... 
У загиблої Захисниці залишилися донечка і онука.
Пам'ятаємо, якою ціною!
Вічна і світла пам'ять Людмилі!

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.