ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ВИЗНАЧЕНІ КАТЕГОРІЇ УЧНІВ, ЯКІ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ КОМП'ЮТЕРНУ ТЕХНІКУ ДЛЯ НАВЧАННЯ

Нагадаємо, що нещодавно відділ освіти Зміївської міської ради за сприянням Харківської обласної військової адміністрації отримав комп'ютерну техніку від Представництва  дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).   Це 235 ноутбуків і 209 хромбуків, для забезпечення учнів технічними засобами для навчання в дистанційному форматі.

На засіданні виконавчого комітету Зміївської міської ради, яке відбулося 17 травня, були визначені категорії учнів-отримувачів цих технічних засобів для навчання.
Як розповіла перший заступник Зміївського міського голови Тетяна Тімофєєва, міською радою разом із відділом освіти були опрацьовані можливість її розподілу, категорії дітей, яким вона буде надана та умови її надання.
Серед категорій дітей, які матимуть можливість отримати гаджети для навчання:
- діти, батьки яких, або один з батьків, (чи особи, які їх заміняють) захищають Україну, вважаються зниклими без вісти унаслідок бойових дій, захоплені в полон, або загинули, захищаючи Україну;
- діти-сироти, напівсироти, діти позбавлені батьківського піклування;
- діти з багатодітних сімей;
- діти з інвалідністю;
- внутрішньо переміщені з тимчасово окупованих територій здобувачі освіти;
- діти з вразливих груп населення у тому числі – з малозабезпечених сімей.
"Списки цих дітей будуть складати навчальні заклади і затверджувати своїм колегіальним рішенням", – зазначила Тетяна Тімофєєва.
Також при наданні комп'ютерної техніки буде укладатися договір на її безоплатне користування між навчальним закладом і батьками/опікунами чи дорослими представниками дитини.
Техніка надаватиметься у тимчасове користування. У період шкільних канікул її потрібно буде повертати у навчальний заклад для зберігання.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.