ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

УЧНІВ ЗМІЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ, ЯКІ НЕ МАЮТЬ ТЕХНІЧНОЇ МОЖЛИВОСТІ НАВЧАТИСЯ ОНЛАЙН, ЗАБЕЗПЕЧАТЬ ГАДЖЕТАМИ

На черговій сесії міської ради депутати прийняли у комунальну власність Зміївської міської територіальної громади від Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації 235 ноутбуків та 209 хромбуків. Відділу освіти Зміївської міської ради комп'ютерну техніку надало Представництво дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) за сприянням Харківської обласної військової адміністрації для забезпечення учнів технічними засобами для навчання в дистанційному форматі. Тому батьки учнів, які не мають технічної можливості навчатися онлайн, можуть звернутися для отримання гаджету у навчальний заклад. Зазначимо, що ноутбук чи хромбук надаватимуться учням в тимчасове користування. Наприкінці навчального року гаджет потрібно буде повернути до навчального закладу.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.