ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ПІДПРИЄМЦІ ХАРКІВЩИНИ ЗМОЖУТЬ ОТРИМАТИ ДО 500 ТИС. ГРН НА РОЗВИТОК ВЛАСНОЇ СПРАВИ

Уряд вдвічі збільшив розмір гранту, який можуть отримати підприємці Харкова та Харківської області на старт або розвиток власної справи – до 500 тис грн. Також внесено деякі зміни до грантової програми «Власна справа» та її ветеранського компоненту, спрямовані на покращення умов для отримувачів грантових коштів.

Про це на пленарному засіданні сесії Зміївської міської ради розповіла начальник Зміївського управління Чугуївської філії Харківського обласного центру зайнятості Ніна Лисенко.
✔️ Згідно з ухваленим рішенням Уряду, підприємці, які зареєстровані та здійснюють чи планують здійснювати підприємницьку діяльність у місті Харкові та Харківській області, можуть взяти грант за програмою «Власна справа» розміром від 50 тис. грн до 500 тис. грн для старту або розвитку бізнесу. Грантові кошти можна витратити на придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення. Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності.
➡️ За більш детальнішою інформацією потрібно звернутися до найближчого центру зайнятості.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.