ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

Пам’яті Олександра Кухарчука

27 квітня у Змієві попрощалися із загиблим Героєм – Олександром Кухарчуком. Народився, виріс і навчався чоловік на Донеччині. Але події 2014 року змусили Олександра залишити рідний дім і починати все спочатку. Так він переїздить у місто Зміїв, де розпочав власну справу. Згодом Олександр виїхав на заробітки за межі України. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення росіян, чоловік був у Польщі. Не довго думаючи, він збирає речі і повертається до рідної країни.

Вже у квітні 2022 року Олександр Кухарчук одягає однострій і стає на захист України.
Він самовіддано і мужньо виконував поставлені перед ним бойові завдання. За що був нагороджений відзнаками міністра оборони України: Хрестом десантно-штурмових військ та Залізним Хрестом. Пройшов навчання в Іспанії.    
Загинув старший солдат Олександр Кухарчук, старший сапер інженерно-саперного взводу десантно-штурмового батальйону ВЧ А7788 17 квітня 2024 року у населеному пункті Нетайлове, Покровського району, Донецької області. Його серце зупинилося на 42 році життя на землі, де він народився і виріс – на рідній Донеччині.
Поховали Героя у Змієві, який став для нього другою домівкою, де він знайшов нових друзів і своє кохання.
Віддати останню данину шани Олександру прийшло чимало людей. Тепер і він серед небесного війська. Назавжди в строю.
Світла і вічна пам’ять!
© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.