ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

У БІРКАХ ВІДКРИЛИ МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ ЗАГИБЛОМУ ЗЕМЛЯКУ ЮРІЮ КОЛЄСНІКУ

25 квітня на Алеї Слави Героям землякам у Бірках встановили ще одну меморіальну дошку загиблому односельцю Юрію Колєсніку. 

Народився Юрій 19 травня 1987 року у с.Бірки. Закінчив Бірківську загальноосвітню школу і Харківський залізничний технікум. Після проходження строкової служби чоловік створив сім'ю, де у нього народилося двоє дітей.
Майже 14 років Юрій пропрацював на Харківській бісквітній фабриці. 29 січня 2023 року став на захист України у складі штурмового батальйону "Омега". Пройшов навчання старшого сапера інженерно-саперних спеціалістів. У період з вересня по жовтень 2023 року також пройшов навчання за скороченою програмою підготовки "Марксмена 100".
Під час виконання бойового завдання 21 жовтня 2023 року Юрій отримав поранення поблизу населеного пункту Андріївка Бахмутського району Донецької області. Лікарі декілька днів боролися за життя чоловіка, але поранення виявилося смертельним.
Помер молодший сержант Юрій Колєснік, командир 1 штурмового відділення, 3 штурмового взводу, 12 штурмової роти 4 штурмового батальйону 28 жовтня 2023 року у одному із Київських медичних центрів. 
"Загибель воїна — це величезна втрата для всієї громади. Юрій віддав найдорожче, що у нього було, своє життя, щоб захистити усіх нас від російської агресії. Саме завдяки таким, як він, Україна тримається і обов’язково переможе. Саме на прикладі таких героїчних людей, які Юрій Колєснік, ми повинні виховувати наших дітей і пам'ятати про кожного, хто поклав душу і тіло за Україну", — зазначив Зміївський міський голова Павло Голодніков.
Право відкрити меморіальну дошку загиблому Герою надали його дітям – донці Софії та сину Олександру.
Вічна шана і світла памʼять Юрію і усім воїнам Героям, які поклали свої життя за свободу і незалежність рідної країни!
© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.