ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

У ЗМІЇВСЬКІЙ ЛІКАРНІ ВЖЕ НЕ БУДЕ ЖОДНОГО СТАРОГО ВІКНА

У КНП "Зміївська центральна районна лікарня" замінять 64 вікна на металопластикові. Таким чином у медичному закладі не залишиться жодного старого вікна.

Монтажні роботи по встановленню віконних блоків вже розпочаті.
"Я вдячний усьому депутатському корпусу Зміївської міської ради за порозуміння і підтримку, що дало можливість реалізувати цей проєкт. Із місцевого бюджету було виділено 1 мільйон 200 тисяч грн. Проведений тендер. У цю суму увійшли самі вікна, роботи з демонтажу старих віконних блоків і встановлення нових, а також придбання жалюзей", – розповів Зміївський міський голова Павло Голодніков, який перевірив хід виконання монтажних робіт.
 Повна заміна віконних блоків у будівлі лікарні підвищить її енергоефективність. Це теж один із кроків підготовки медичного закладу до наступного осінньо-зимового періоду.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.