ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ЗМІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА УКЛАЛА МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З ХАРКІВСЬКИМ ОБЛАСНИМ ЦЕНТРОМ ЗАЙНЯТОСТІ

19 квітня Зміївську громаду з робочим візитом відвідав директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков. У ході візиту він зустрівся зі Зміївським міським головою Павлом Голодніков. Під час зустрічі були оговорені діючі державні програми підтримки для бізнесу, що реалізуються через центр зайнятості, мікрогранти для підприємців, ваучери на навчання для безробітних та інше. 
Також у ході зустрічі між Зміївською міською радою і Харківським обласним центром зайнятості був підписаний меморандум про співпрацю.

Мета меморандуму: встановлення партнерських відносин та взаємовигідного співробітництва щодо реалізації державної політики зайнятості та соціально-економічних програм, орієнтованих на підтримку підприємницьких ініціатив, створення робочих місць, проведення профілактичних заходів із попередження та подолання безробіття.

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.