ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ЗМІЇВСЬКА ГРОМАДА РОЗПОЧАЛА СПІВПРАЦЮ З CORUS INTERNATIONAL

Corus International– гуманітарна міжнародна організація, яка працює більш ніж у 30 країнах світу і допомагає людям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах.

У Харківській області організація працює з 2022 року. Свою діяльність вона проводить у Печенізькій та Дергачівській громаді. З квітня Corus International розпочав співпрацю зі Зміївською міською радою. 
У межах програми підтримки гуманітарною організацією буде роздано 300 парників і наборів насіння для багатодітних родин Зміївської громади. І упродовж чотирьох місяців буде допомагати їм вирощувати овочеві культури, надаючи інформаційну підтримку. 
Перші набори насіння і парнички вже отримали багатодітні родини, які проживають на території Зідьківського старостинського округу.
Зміївська міська рада вдячна Corus International за співпрацю і допомогу мешканцям нашої громади!

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.