ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

У ЗМІЄВІ ВІДКРИЛИ АПТЕЧНИЙ ПУНКТ

11 квітня у приміщенні поліклінічного відділення Зміївської ЦРЛ відкрився аптечний пункт №12 КП Харківської обласної ради "Обласний аптечний склад". З його роботою ознайомилися заступник начальника Харківської ОВА Олена Логвинова, в.о. директора КП "Обласний аптечний склад" Наталія Лаврик та Зміївський міський голова Павло Голодніков.  
Як зазначив міський голова, саме у цьому аптечному пункті мешканці двох громад Зміївської та Слобожанської, зможуть окрім звичайних ліків, які відпускаються за є-рецептом, отримувати наркотичні засоби та інсулін.
"У Законодавстві відбулися зміни щодо відпуску наркотичних і психотропних засобів. Якщо раніше такі препарати хворим видавали сімейні лікарі, то за новими вимогами, цим дозволено займатися аптечній установі, яка має відповідні ліцензії. На жаль, жодна з аптек, яка знаходиться на території громади, не може відпускати ці препарати. Щоб вирішити це питання, ми звернулися до Харківської обласної військової адміністрації. І досить швидко, завдяки начальнику Харківської ОВА Олегу Синєгубову і його профільній заступниці Олені Логвиновій, нам вдалося відкрити у Змієві аптечний пункт, який повністю забезпечить потребу у ліках наших мешканців", – розповів Павло Голодніков.
Аптечний пункт у Змієві є філією КП Харківської обласної ради "Обласний аптечний склад". Тут можна буде придбати за є-рецептом не лише наркотичні та психотропні препарати, а також інсулін та інші необхідні ліки. Крім того, тут можна отримати препарати за попереднім замовленням.

Працюватиме аптечний пункт – з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00, у суботу – з 8.00 до 14.00. Вихідний – неділя.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.