ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ЗМІЇВСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ПОТУЖНИЙ ГЕНЕРАТОР

Генератор потужністю 400 кВт Зміївській громаді у вигляді благодійної допомоги передала БО "Благодійний Фонд Шведський Центр Допомоги" через Волинську обласну військову адміністрацію.

Генератор доставила до Змієва одна із частин ДСНС Волинської області. 
"Весь світ слідкує за подіями, які відбуваються в Україні, і безпосередньо, у Харківській області. Росія не полишає спроб занурити Україну у повний блекаут, продовжує знищувати об'єкти генерації та критичної інфраструктури, у тому числі і на Харківщині. Тому наші друзі із БО "Благодійний Фонд Шведський Центр Допомоги" передали нашій громаді через Волинську обласну військову адміністрацію потужний генератор, – розповів Зміївський міський голова Павло Голодніков.
Його плануємо використовувати для живлення об'єктів критичної інфраструктури громади. Зазначу, що окрім цього генератора, ми маємо ще декілька. Запускатимемо їх у разі повного блекауту, якщо світла не буде упродовж 24 годин. Розроблятимемо графіки, щоб можна було погодинно надавати мешканцям громади воду і тепло.
Зауважу, що робота генератора – річ дороговартісна. Для прикладу, цей генератор за годину роботи споживає 50 літрів палива! Зрозуміло, що цілодобово він працювати не буде, але за потреби запускатимемо його на деякий час на об'єктах критичної інфраструктури".
Міський голова подякував усім, хто допомагає Зміївській громаді і не стоїть осторонь у цей важкий час.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.