Position: position7
Style: html5 outline

 

 

ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Position: left
Style: sp_xhtml outline

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

У ЗМІЇВСЬКІЙ ГРОМАДІ ЗАПРОВАДЖУЮТЬ ПРОГРАМУ "БЕЗПЕЧНЕ МІСТО"

Вона передбачає закупівлю і встановлення на території громади системи відеоспостереження.  За інформацією начальника Чугуївської відділу поліції №2 Павла Калгана, система відеоспостереження працюватиме на посилення безпеки дорожнього руху та підвищення рівня розкриття правопорушень. Камери, що будуть встановлені на території громади, дозволятимуть розпізнавати номерні знаки порушників ПДД і обличчя. 
На систему відеофіксації і її монтаж із місцевого бюджету депутати спрямували 1 мільйон 600 тисяч грн. Першою ця система запрацює у м.Зміїв.

Також на сесії Зміївський міський голова Павло Голодніков розповів депутатам та представникам ініціативної групи – що зараз з обладнанням системи відеоспостереження, яке вже працювало на території міста, і до чого тут програмне забезпечення країни-агресора.

Position: bottom1
Style: sp_xhtml outline

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Position: bottom3
Style: sp_xhtml outline

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.