ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

"Медіа-Зміїв" порадили перевіряти інформацію перед тим, як нести її у маси

Сьогодні  місцеві пабліки афільовані з "Медіа-Зміїв" виставили на своїх сторінках чергову провокаційну інформацію, яка не відповідає дійсності.
Річ йшлася про КП "Зміївське ВУЖКГ", яке "Медіа-Зміїв" вже не знає з якого боку вкусити. Медійники стверджують, що підприємство виконує роботи з покосу трави за завищеними цінами, а це 65 грн за квадратний метр. І ставлять у приклад Пришибську громаду, мовляв там ці роботи виконуються дешевше і через відкриті торги.
Так звані "журналісти" перед публікацією інформацію не перевіряють. У підсумку вийшла чергова маніпуляція, на що вказав заступник  Зміївського міського голови Денис Челапко після засідання виконавчого комітету.
"Я хочу зазначити, що 65 грн Зміївська міська рада платить не за квадратний метр покосу трави, а за сотку. Тобто, квадратний метр покосу коштує 65 копійок, і це майже у п'ять разів дешевше, ніж у Пришибській громаді", – зауважив Денис Валерійович.

А "Медіа-Зміїв" порадили перевіряти інформацію перед тим, як нести її у маси.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2023. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.