ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

НЕ "ЗОЛОТИЙ" ТУАЛЕТ

У будівлі відділу освіти Зміївської міської ради розпочато капітальний ремонт  приміщень санвузла, що викликало неабиякий суспільний резонанс у соціальних мережах.

Ця будівля - одна з найстаріших у громаді, бо була побудована у другій половині 19 сторіччя. У деяких місцях її стіни вже вкривають величезні тріщини, а у приміщені санвузла – провалилася підлога, що спричинило відшарування цегляних перегородок. В аварійному стані знаходиться і стеля, з якої час від часу відвалюються шматки глини та бетону. Допоки нещасні випадки працівників відділу освіти оминали, але кожен похід до туалету вже становив велику небезпеку.
Тому було прийнято рішення капітально відремонтувати приміщення санвузла, створити нормальні людські умови освітянам та врешті-решт, врятувати і саму будівлю, яка становить історичну цінність. 
Враховуючи те, що сума робіт за попередніми розрахунками не перевищувала 1,5 мільйони гривень, 30 серпня відділом освіти Зміївської міської ради був укладений прямий договір з підрядною організацією, відповідно до п.11. Постанови Кабінету Міністрів України 1178. Усі розрахунки щодо капітального ремонту санвузла знаходяться у відкритому доступі. Серед найбільших статей видатків – придбання будівельних матеріалів. Наразі будівельниками ще проводяться демонтажні роботи. Далі будуть виконані ремонт підлоги з гідроізоляцією, стін і стелі. Проведуть сантехнічні роботи з прокладанням нового трубопроводу і встановленням сантехніки, зробиться електроосвітлення та вентиляція, відремонтується система опалення.
З урахуванням того об'єму робіт, який включає в себе і демонтаж, і цін на будівельні матеріали, заявлену суму капітального ремонту у 622 тисячі гривень ніяк не можна назвати захмарною, як здається деяким "диванним експертам". А аварійний стан цього приміщення, який вже становив небезпеку для працівників відділу освіти, вимагав негайного конструктивного рішення.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.