ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ЗМІЇВЧАНИ ПРОДОВЖУЮТЬ ОТРИМУВАТИ ПРОДУКТОВІ НАБОРИ ВІД БО "GEM"

Черговий гуманітарний вантаж благодійники привезли до Змієва 6 вересня. Цю парію, яка складалася із 1728 продуктових наборів, розподілять між мешканцями міста, які проживають в частині мікрорайону. Роздаватимуть її упродовж трьох днів – з 6-го по 8 вересня.
У середу продуктові набори отримали мешканці 11 вулиць. Їх списки будуть доповнювати. З оновленим переліком можна ознайомитись на офіційних сторінках Зміївської міської ради у соціальних мережах.
Зміївчани отримували гуманітарну допомогу організовано і швидко. Окремо за організацію процесу Зміївський міський голова Павло Голодніков подякував старості Зідьківського старостинського округу Інні Сумцовій.
Також Павло Вікторович зазначив, що вже сьогодні є домовленість із БО "GEM" щодо подальшої співпраці. Після відпрацювання міста благодійники знову поїдуть у старостинські округи по другому колу.

Тож дякуємо нашим надійним і добрим партнерам! Разом – до Перемоги!

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.