ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ПРОДУКТОВІ НАБОРИ ДЛЯ СОКОЛІВСЬКО-ТИМЧЕНКІВСЬКОГО ОКРУГУ

24 травня мешканці населених пунктів Соколівсько-Тимченківського округу отримали продуктові набори. Нагадаємо, на минулому тижні на зборах громадян із заступником Зміївського міського голови Тетяною Тімофєєвою у с.Островерхівка, місцеві жителі піднімали питання гуманітарної допомоги. Його вдалося оперативно закрити. Допомогли у цьому добрі партнери Зміївської міської ради БФ "Global Empowerment Mission".  Дякуємо їм за підтримку!

Також староста даного старостинського округу Євген Нечепоренко розповів, що на тому тижні на грунтових дорогах с.Островерхівка відпрацював грейдер КП "Зміїв-Сервіс".
Тоді ж, на громадських зборах, де в центрі уваги стояло питання функціонування фельдшерсько-акушерського пункту, вдалося дійти згоди про те, що ФАП працюватиме за графіком (декілька днів на тиждень), а місцеві мешканці та внутрішньо переміщені особи доукладають декларації із місцевим сімейним лікарем до 1 червня. На жаль, за інформацією Зміївського центру первинної медико-санітарної допомоги, станом на 24 травня підписано лише три нові декларації.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.