ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

У ГІМНАЗІЇ "СУЗІР'Я" ПРОВЕЛИ ПЕРШИЙ УРОК

У Зміївській гімназії "Сузір'я" відкрили клас безпеки. 23 травня для учнів 5-9 класів у ньому був проведений перший урок за участі рятувальників, представників поліції та охорони здоров'я.
Завітав на перший урок безпеки до учнів гімназії і Зміївський міський голова Павло Голодніков, який відзначив їх актуальність в умовах сьогодення. 
"Сподіваюся, що засвоєні учнями уроки не знадобляться їм у житті, але вони мають бути обізнаними та розуміти алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій", – додав міський голова. Також він повідомив, що подібні класи безпеки у подальшому з'являться в усіх загальноосвітніх навчальних закладах громади. Нагадаємо, нещодавно такий безпековий простір з'явився у Зміївському ліцеї №1.

У класах безпеки діти отримуватимуть знання та практичні навички з питань пожежної та мінної безпеки, домедичної допомоги та психологічного розвантаження, безпеки життєдіяльності тощо. Окрема увага приділятиметься безпечному поводженню з боєприпасами.

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.