ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

Шановні працівники житлово-комунального господарства й побутового обслуговування населення!

 5231469646740309517 121Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Ваша щоденна праця завжди була надзвичайно важливою та суспільно необхідною. А в умовах воєнного стану робота працівників ЖКГ стала справжнім подвигом. У надскладних умовах ви продовжуєте підтримувати серцебиття наших міст і селищ.
У цей непростий час кожен українець ще більше почав цінувати роботу комунальників. Завдяки вам в наших оселях є тепло, вода та світло, вивозиться сміття, обслуговуються будинки та прибираються вулиці. Раніше це були звичайні, повсякденні речі, а зараз для багатьох вони набули надважливого значення. 
Залишитись під час війни на своїй роботі, сумлінно виконувати свої обов'язки на благо громади – це теж подвиг. Тому і усі працівники комунальної сфери нашої громади – герої. Тільки їх щоденний фронт – боротьба за благополуччя населення, комфорт і забезпечення їх найнеобхіднішим. 
У цей день вкотре висловлюю щиру повагу та вдячність за натхненну працю всім, хто працює у комунальній сфері Зміївської громади. Дякую вам за таку цінну роботу, де кожен із вас – на своєму місці. 
Нехай у ваших домівках завжди панує затишок і тепло, в родинах – щастя і злагода, а слова людської вдячності щодня зігрівають вашу душу.
Перемоги та миру нам та нашій Україні!
 
З повагою,
Зміївський міський голова Павло Голодніков

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2023. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.