ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ПЕРЕВІРКА "ПРИХИСТКУ". У ЗМІЇВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРАЦЮЄ СПЕЦІАЛЬНА КОМІСІЯ

З початку року у Зміївській громаді працює комісія, яка перевіряє домоволодіння, де проживають внутрішньо переміщені особи і за яких господарі будинків отримують державну компенсацію за житлово-комунальні послуги за програмою "Прихисток". Нагадаємо, що за кожного проживаючого переселенця держава сплачує по 900 грн на місяць. 

Як показують результати перевірки, дехто з господарів будинків отримують компенсації за тимчасове розміщення ВПО незаконно, бо по факту вказані у документах переселенці у домоволодіннях не проживають. 
Нещодавно комісія працювала на території Борівського старостинського округу. Господарів будинків і переселенців, яких не застали вдома під час перевірки, викликали на чергове засідання комісії. Зокрема, господарів попередили, що за надання недостовірних даних і за отримання грошової компенсації за переселенців, які по факту не проживають у будинку, їх власників можуть притягнути до кримінальної відповідальності за статтею "Шахрайство".

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.