ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ПСИХОСОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА. СЕМІНАР ВІД ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

Психосоціальна підтримка – один із стратегічних напрямків діяльності Товариства Червоного Хреста України. З початком бойових дій в Україні потреба в психосоціальній підтримці населення значно зросла, адже люди зіткнулися із такими кризовими подіями, до яких неможливо бути готовим. Чимало таких людей проходять саме через волонтерів, які мають бути готовими вислухати і заспокоїти.

27 січня у Змієві інструкторами з психосоціальної підтримки Товариства Червоного Хреста України був проведений семінар для працівників місцевих пунктів видачі гуманітарної допомоги. Для них були організовані тренінги і тестування щодо роботи з людьми і надання першої психологічної допомоги.
Окрім тренінгів і семінарів товариство завозить до громади гуманітарну допомогу, було реалізовано декілька проєктів щодо забезпечення місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб побутовою технікою. Значна увага приділяється дітям. Спільно зі Зміївською міською радою відбулася зустріч з переможцями учнівських олімпіад, для обдарованих дітей влаштовані новорічні святкові заходи.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2023. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.