вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

СПІВПРАЦЯ БФ "LIFE LINE UKRAINE FOUNDATION" І ЗМІЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Благодійний фонд Life Line Ukraine foundation – один з найбільших громадських гуманітарних фондів для допомоги Україні в Нідерландах. За цей час фонд зібрав і передав допомоги для українців більш ніж на 5,5 мільйонів євро.

Цей фонд тісно співпрацює і зі Зміївською громадою, яка неодноразово отримувала від нього гуманітарну допомогу. А напередодні нового року Life Line Ukraine foundation забезпечив КНП "Зміївська ЦРЛ" потужним генератором.
24 січня засновник цього благодійного фонду Єрун Кетін приїздив до Змієва. Поспілкувався з представниками міської ради, відвідав центри видачі гуманітарної допомоги і Зміївську лікарню. Поцікавився потребами громади і відзняв відео контент для донорів з Нідерландів, які і надалі готові допомагати Україні.
© 2023. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.