ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ПАВЛО ГОЛОДНІКОВ ПРО СИТУАЦІЮ В ЗМІЇСЬКІЙ ГРОМАДІ СТАНОМ НА 24 ЛИСТОПАДА

Зміївський міський голова зазначив, що ситуація складна, але контрольована. Генератори запустили у КНП "Зміївська ЦРЛ" і Зміївському поліклінічному відділенні. У лікарні працює харчоблок. У місцях компактного проживання внутрішньо-переміщених осіб також є вода, тепло і генератори.  

У громаді розгортають пункти обігріву, або так звані пункти незламності. Сьогодні своїх перших відвідувачів прийняли  у Зідьківській школі,  ДНЗ №2 у Змієві та Зміївському міському Будинку культури. 
"Крім того, зараз ведемо роботу з підприємцями, які мають магазини, що працюють на генераторах. Домовляємося, щоб давали можливість людям зарядити свої гаджети", –зазначив міський голова. 
Ситуація із мобільним зв'язком також нестабільна.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2023. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.