ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

АГРАРІЇВ ЗМІЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТОМ

В усі часи праця сільгоспвиробників була і залишається визначальною складовою розвитку держави та запорукою її процвітання. А сьогодні можна з упевненістю сказати, що це ще й люди героїчної справи! Коли над нашими головами пролітали ракети, вони безстрашно засівали поля. Коли ворог решетив нашу землю, вони удобрювали ґрунт і закладали підґрунтя для добрих справ. Ризикуючи життями –боронували поля та боронили продовольчу безпеку країни та світу. Аграрії продовжують активно тримати економічний фронт. Але крім того, вони сьогодні і волонтери, і роботодавці, і платники податків. Вони є надійним плечем для сотень родин Зміївщини. 

Незламних, непохитних і нескорених аграріїв Зміївської громади з почуттям великої шани, поваги і вдячності, привітали з професійним святом, яке вони відзначали у третю неділю листопада.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.