ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

УРОКИ БЕЗПЕКИ ЧЕРЕЗ СПОРТ

Українська асоціація футболу у співпраці з Асоціацією аматорського футболу та організацією Spirit of Soccer започаткували спільний проєкт щодо обізнаності про ризики вибухонебезпечних предметів серед населення через спорт. Проєкт передбачає відкриті семінари-тренінги з дітьми і буде реалізований у Харківській, Київській і Чернівецький областях. Безпековий проєкт на Харківщині стартував із Зміївської громади, яка на сьогодні займає одне з лідируючих місць за кількістю дітей внутрішньо переміщених осіб. Відкритий семінар-навчання провели на стадіоні "Авангард" у м.Зміїв 10 листопада за ініціативи голови обласної асоціації футболу Віктора Коваленка та Зміівського міського голови Павла Голоднікова.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.